irserv.ir

انجمن تخصصی ایران سرور

سرور آموزش ایران

آموزش های متنوع

ایران سرور
انجمن تخصصی
کلمات کلیدی
نویسنده: heart - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1855
ثبت یک دامنه چه مدت زمان می برد؟
دامنه های بین المللی نظیر com,org,net,info,biz که در بالا ذکر شد پس از پرداخت هزینه با صرف زمان کمی در حدود چند دقیقه ثبت می شوند. اما دامنه های ملی که نیاز به طی مراحل اداری و گاهی ارایه مدارک خاص دارند بین نصف روز تا 7 روز ممکن است زمان ببرد.
نویسنده: andro - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1705
زمان بندی قفل گوشی با Delayed Lock FULL v3.6.1 build 361
[عکس: http://androidiha.com/wp-content/uploads...Lock-1.png]زمان بندی قفل گوشی با Delayed Lock FULL v3.6.1 build 361


 [عکس: http://androidiha.com/wp-content/uploads...a.com_.jpg] وارد کردن پیاپی قفل های الگویی، پین کد و رمز عبور، بسیار خسته کننده است. اما از طرفی برای امنیت دستگاه خود، بدان احتیاج خواهید داشت. Delayed Lock به شما امکان می دهد که تلفن خود را برای قفل شدن زمان بندی کنید. بدین صورت که مدت زمان خاصی را به برنامه اعلام می کنید و پ
نویسنده: مهشید - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 620
بزرگترین اشتباهات زمان گردگیری
در زمان گردگیری خانه ممکن است اشتباهاتی داشته باشید که به وسایل شما آسیب زده یا مانع تمیزی خوب خانه شود. در این مقاله این اشتباهات رایج آورده شده اند.
 
[عکس: http://www.beytoote.com/images/stories/h...ou8347.jpg]
 
[align=justify]گردگیری کار چندان جالبی نیست . گردگیری یکی از آن وظایف بی‌پایان و بی سپاس است. یک روز همه جا را گردگیری می‌کنید و چند روز بعد می‌بینید که همه جا دوباره پوشیده از گردو و غبار شده اس
نویسنده: b52 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1606
بعد از ثبت دامنه، چه مدت زمان طول می کشد تا DNS های دامنه تنظیم شوند؟
معمولا غیر از دامنه های .ir بقیه دامنه ها ، از یک تا 24 ساعت به طول می انجامد ولی برای دامنه های .ir به دلیل نیاز به تائید شدن توسط شرکت ثبت کننده بین 12 تا 72 ساعت زمان بر خواهد بود. 43
نویسنده: bitaazimi68 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 442
چگونه درکمترین زمان رتبه بندی وب سایت افزایش پیدا می کند
[عکس: http://www.web01.ir/images/0206.jpg]

به طور مثال در مقایسه با تبلیغات کلیکی، ترافیک وب سایتی که بازاریابان اینترنتی از طریق سئو ایجاد می کنند، برخلاف ترافیک ایجاد شده از طریق تبلیغات کلیکی مداوم بوده و به محض توقف تبلیغات توسط بازاریابان، ترافیک تبلیغات کلیکی عملاً متوقف خواهد شد. این موضوع باعث می شود که بهینه سازی وب سایت در موتور جستجو (سئو) مورد پسند اکثر بازاریابان اینترنتی و به معنی ایجاد ترافیک و افزایش آن باشد.
با این حال [url=http://web01.ir/]به
نویسنده: mehregaan - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 198
اتفاقات خاص و تأثیر آنها در نیازهای زمان بازنشستگی
[align=justify][font=tahoma]متخصصان برنامه ریزی بازنشستگی و برنامه ریزی مالی توجه شما را به این نکته جلب می‌کنند که «هزینه‌های نگداریهای خاص و هزینه‌های مراقبت‌های خاص پزشکی در دوران سالمندی به معنی نیاز به نقدینگی بیشتر در دوران بازنشستگی است.» موارد زیراتفاقاتی هستند که می‌توانند تأثیر بزرگی در برنامه ریزی بازنشستگی شما بگذارد.
[size=medium][color=#000000]* ازکار افتادگی
* مراقبتهای خاص دوران سالخوردگی
* بیماریهای خاص و مراقبتهای ویژه پزشکی
* فوت
نویسنده: robotbin - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 253
هاست سرعت بالا و بهتر شدن کیفیت زمان پاسخ سرور در طراحی وب سایت
هاست سرعت بالا و بهتر شدن کیفیت زمان پاسخ سرور در طراحی وب سایت


یکی از عواملی که تأثیر زیادی در حضور کاربران در سایت دارد زمان پاسخ سرور یا همان زمان واکنش است که در زمینه های مختلفی دارای کاربرد است ولی در زمینه طراحی وب سایت و وب کاربرد آن بسیار با اهمیت تر است برای ما. برای محاسبه زمان واکنش می توانید با وارد نمودن آدرname server.com در مرورگر خود یک درخواست برای سرور ارسال نمایید که سرور نیز درخواست شما را پاسخ می دهد. 
تایمی که بین ارسال پیام شما
نویسنده: sharmin555 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 128
هفت نکته که در زمان طراحی سایت و طراحی وب سایت باید به آن توجه کنید
هفت نکته که در زمان طراحی سایت و طراحی وب سایت باید به آن توجه کنید

7 نکته که در زمان طراحی سایت باید به آن توجه کنید : عموما طراحان سایت به این می اندیشند که سایتی جذاب و کاربر پسند را طراحی کنند. اما این کار نیاز به مهارت های خاصی دارد و نمی توان به راحتی به چنین طراحی سایت دست یافت و آن  را طراحی کرد. طراح باید با تمامی سلایق کاربران خود آشنا باشد تا
نویسنده: arash.mousavi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 27
پشتیبانی هاست و زمان پاسخگویی
ارائه خدمات پشتيبانی هاست
یکی از موارد بسیار مهم در مبحث طراحی سایت یک هاست خوب و مناسب است که تأثیر زیادی بر سئو سایت شما نیز دارد. اما هر هاستی هم نمی تواند به شما در این راه کمک کند بلکه انتخاب هاست خود یکی از کارهایی است که باید با دقت زیاد انجام دهید تا بعداً دچار مشکل نشوید.
[align=center][img]http://www.npco.net/demo/image