irserv.ir

انجمن تخصصی ایران سرور

سرور آموزش ایران

آموزش های متنوع

ایران سرور
انجمن تخصصی
کلمات کلیدی
نویسنده: Persian_RoboT - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1250
نقش مثبت اشتباه در یادگیری بهتر
[عکس: http://www.beytoote.com/images/stories/s...hs1838.jpg]
[align=justify]نقش مثبت اشتباه در یادگیری بهتر
محققان پس از مطالعه بر روی شرایط بهتر یادگیری در افراد دریافتند اشتباه کردن در طول فرآیند یادگیری نه تنها هیچ تاثیر منفی نداشته بلکه باعث بهبود عملکرد مغز در یادگیری می‌شود.
اندرو آنکر، پژوهشگر بخش روانشناسی دانشگاه تورنتو در
نویسنده: samira-27 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 416
چند نکته برای بهتر شدن طراحی سایت شرکتی
چند نکته برای بهتر شدن طراحی سایت شرکتی
امروزه خیلی از شرکت ها اقدام به طراحی سایت می کنند ولی آیا طراحی سایت شرکتی شما طبق اصول و قواعد یک سایت شرکتی طراحی و برنامه نویسی شده است یا فقط شما یک سایت شرکتی دارید؟
[عکس: http://www.signwebdesign.ir/images/web-d...porate.jpg]
امروز می خواهیم در مورد این بحث کنیم که برای اینکه شرکت بتواند در زمینه بازاریابی اینترنتی و سایت موفق باشد باید این چند نکته را رعایت کنیم
سایت شما پیشانی شرکت شماست
نویسنده: irnpco - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 254
ثبت شرکت سهامی بی نام بهتر است یا بانام
=14pt[عکس: http://www.ir-company.com/images/169.jpg]ثبت شرکت سهامی بی نام بهتر است یا بانام ، از مباحثی می باشد که می بایست پیش از ثبت شرکت در رابطه با آن دانست . برای پی بردن به تفاوت نوع مالکیت و مشارکت در ثبت شرکت با نام و بی نام ، به مقاله [url=http://www.ir-company.com/%D8%A8%D9%84%D8%A7%DA%AF/92-%D8%AA%D9%81%D8%A7%D9%88%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D8%B3%D9%87%D8%
نویسنده: masterina - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 162
بهتر است از چه جنسی در کابینت استفاده شود؟
فارغ از انتخاب صحیح جنس، رنگ و اندازه ی کابینت، انتخاب صفحه روی کابینت نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. انتخاب صفحات رویه کابینت ها یکی از مهمترین گزینه ها بوده و نیازمند شناخت کافی از جنس، کیفیت و قیمت این عناصر است.
توجه داشته باشید که بیشترین فعالیت های روزمره در آشپزخانه بر روی کانترتاپ صورت می گیرد.
 
کانترهای چوبی
[align=justify]صفحات چوبی زیبا، گرم و به طور شگفت انگیزی با
نویسنده: ehsannasr - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 116
محافظت بهتر از اطلاعات خصوصی با گواهینامه ssl
(Secure Socket Layer) ssl  یک عنصر بسیار مهم برای یک کسب و کار اینترنتی با امنیت بالا می باشد. در حال حاضر مشتریان پویاسازان می توانند امنیت داده های خصوصی خود را در فضای اینترنت با گواهینامه ssl که در آن تمام داده هایی که از طریق اینترنت منتقل می شوند توسط یک رمز گذاری ۲۵۶ بیتی قدرتمند و امن رد و بدل می شوند، تامین کنند. با استفاده از این گواهینامه اپراتورهای وب سایت سیگنالی را به مشتریان ارس
نویسنده: sitecup1 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 63
نکاتی برای بهتر شدن سایت:
شاید بتوان گفت صفحه درباره ما، یکی از پر طرفدارترین بخش های یک وب سایت است. هر فردی که به وب سایت شما علاقمند شود، بدون شک زمانی را برای مطالعه صفحه درباره ما طراحی سایت تان صرف می کند.
وب سایت های بسیاری وجود دارند که به این بخش از طراحی سایت شان توجه نمی کنند. به همین دلیل بازدیدکنندگان نمی توانند تصویر درستی از کسب و کارشان به دست آورند. همین امر موجب از دست رفتن مشتریان بالقوه یک وب سایت می شود.
در این مقاله قصد دارم مواردی را با شما در میان بگذاریم که با کمک
نویسنده: sitecup1 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 37
روش هایی برای طراحی سایت بهتر
طراحی سایت نیازمند صرف کوشش، زمان و هزینه بسیار است. از طرفی هم با توجه به جایگاه ویژه آن در موفقیت تجاری امروزی بسیاری از شرکت ها، مورد توجه بسیاری از کسب و کارها قرار دارد. در ادامه مقاله قصد داریم ترفندهایی را به شما آموزش دهیم که با استفاده از آنها می توانید موانع موجود بر سر راه طراحی سایت را بردارید و یک سایت بسیار موفق را طراحی کنید. با پرتال همراه باشید.
با طراحی سایت سیاه و سفید آغاز کنید

برای طراحی سای
نویسنده: sitecup1 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 28
روشهایی برای طراحی سایت بهتر:
1. استفاده از Style Guidesطراحان سایت باید Style Guides های خود را برای اطمینان از یکپارچگی سایت خود، خلق کنند.2. سایت های ریسپانسیو انتخابی نیستند.
امروزه استفاده از موبایل ها گسترش پیدا کرده، مخصوصا وقتی که از موبایل ها برای جستجو در اینترنت و سایت های مختلف از آن استفاده میشود. و این بدان معنی است که هیچ زمانی تا به امروزmobile-friendly اهمیت نداشته.
3. از Material Design استفاده کنید.
گوگل از سال 2014 از متریال دیزاین بیشتر استفاده کرده. مفاهیم اصلی چارچوب [url=http://sitecup.ir/][b]طراحی
نویسنده: sitecup1 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 23
چند تکنیک برای طراحی سایت بهتر:
طراحی سایت نیازمند صرف کوشش، زمان و هزینه بسیار است. از طرفی هم با توجه به جایگاه ویژه آن در موفقیت تجاری امروزی بسیاری از شرکت ها، مورد توجه بسیاری از کسب و کارها قرار دارد. در ادامه مقاله قصد داریم ترفندهایی را به شما آموزش دهیم که با استفاده از آنها می توانید موانع موجود بر سر راه طراحی سایت را بردارید و یک سایت بسیار موفق را طراحی کنید. با پرتال همراه باشید.
با طراحی سایت سیاه و سفید آغاز کنید

برای [url=http://siteneuo.ir/]طراحی سایت[/ur