irserv.ir

انجمن تخصصی ایران سرور

سرور آموزش ایران

آموزش های متنوع

ایران سرور
انجمن تخصصی

آنچه که از طراحی سایت مستقل باید بدانید
زمان کنونی: 05-01-2017، 05:46 AM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: portal
آخرین ارسال: portal
پاسخ 1
بازدید 118

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
آنچه که از طراحی سایت مستقل باید بدانید

آنچه که از طراحی سایت مستقل باید بدانید
کاربر فعال انجمن
***
کاربر فعال انجمن
ارسال‌ها: 60
تاریخ عضویت: Jan 2016
اعتبار: 4
وضعیت : آفلاین
جنسیت:
#1
آنچه که از طراحی سایت مستقل باید بدانید
آنچه که از طراحی سایت مستقل باید بدانید

[عکس: 12b9e-what-you-dont-know-about-individua...400&q=high]
من، به شخصه در دهه گذشته زندگی خود به صورت مستقل، طراحی سایت می کرده ام و به دلیل برخی مشکلاتی که در آن وجود داشت، مجبور شدم عطای آن را به لقایش ببخشم. طراحی سایت مستقل یا هر شغل مستقل دیگری، به معنی کار کردن در خانه است و نیاز به برنامه ریزی دقیق و منعطفی دارد. در طراحی سایت هم مشکلات و موارد مستقل بسیار زیادی وجود دارد.

طراحی سایت مستقل، داری پستی ها و بلندی های بسیاری است. کسی که می خواهد به صورت مستقل طراحی سایت کند باید صبر و پشتکار بسیاری داشته باشد. شاید مقالات زیادی درباره طراحی سایت خوانده باشید. در این مقاله از پرتال قصد داریم مواردی از طراحی سایت مستقل را به شما بگوییم که در جای دیگری گفته نشده است.

درآمد شغل طراحی سایت مستقل، ثابت نیست
زمانی که شغل طراحی وب سایت مستقل را انتخاب می کنید، باید به یاد داشته باشید که شما دارای یک درآمد همیشگی نیستید- افت و خیز های در این مورد وجود دارد. گاهی اوقات کار و پروژه های طراحی سایتی زیادی را در اختیار دارید و گاهی هم حتی یک پروژه طراحی وب سایت به شما پیشنهاد نمی شود.

این مشکل هم برای طراحان وب سایت با تجربه و هم مبتدیان این شغل روی می دهد. شما باید توسط پس انداز کردن و برنامه ریزی، این شرایط را کنترل کنید.

زمان هایی که با پروژه های زیاد طراحی سایت سرتان شلوغ می شود را نیز پیش بینی و برنامه ریزی کنید. طراحان وب سایت مستقل دیگری را بشناسید تا در این مواقع مشتریان طراحی سایت را به آن ها ارجاع دهید، مطمئن باشید که آن ها هم این کار را برای شما انجام خواهند داد.

حقوق و درآمد این شغل، بسیار متغایر می باشند
با وجود افت و خیز هایی که در قسمت قبلی در شغل طراحی وب سایت مستقل اشاره کردیم، این مورد را به یاد داشته باشید که چک های پرداخت هزینه های پروژه طراحی وب سایت شما 30 روز تا 60 روز بعد از اتمام پروژه طراحی سایت وصول می شود.

خیلی مهم است که یک بودجه تجاری برای خود در نظر بگیرید. به هزینه هایی که در شغل طراحی وب سایت مستقل تان نیاز است فکر کرده و برنامه ریزی کنید: حق اشتراک نرم افزارهای ADOBE، اشتراکات مجله های حرفه ای طراحی وب سایت، سرویس هنرهای استوک، مالیات و کامپیوترهای جدید در هر سال. این هزینه ها را با هم جمع کرده و بر تعداد ماهای سال یعنی 12 ماه تقسیم کنید، از این رو متوجه می شوید که هر ماه باید چه مقدار پول را ذخیره کنید.

در طراحی سایت مستقل زمان بندی بسیار مهم است
یکی از مشکلات طراحی سایت مستقل این است که باید بر اساس برنامه ریزی خودتان کار کنید. آیا باید جمعه ها را به استراحت بپردازید؟

این مورد خیلی هم آسان نیست. زمان بندی، بستگی به پروژه طراحی وب سایتی دارد که روی آن کار می کنید. اگر سرتان شلوغ باشد، ممکن است روزها تا دیر وقت و حتی شب ها نیز کار کنید. این روند ممکن است برای مبتدیان که سرعت کمی دارند نیز وحشتناک باشد.

مورد بعدی که در شغل طراحی سایت وجود دارد، زندگی شخص می باشد. اطمینان حاصل کنید که تمام افراد در منزل تان نوع شغل شما را درک می کنند و به زمان بندی و محل کارتان احترام قائل می شوند. به عنوان مثال اگر همسرتان ساعت 4 از کار باز می گردند و شما هنوز 3 ساعت به پایان کارتان وجود داشته باشد، نباید توسط همسرتان از کار خارج شوید و حواس تان پرت شود.

در طراحی سایت مستقل باید مانند یک تاجر عمل کنید
یکی از مزیت هایی که در شغل طراحی وب سایت مستقل وجود دارد، این است که در کاری که مهارت دارید، می توانید بدرخشید. اگر یک طراح وب سایت مستقل هستید، می توانید تمام روز طراحی کنید و خلاق باشید.

البته باید مانند یک تاجر زیرک و باهوش نیز باشید. زندگی و عمر شما بستگی به این موضوع دارد. اگر مسائل اقتصادی در شغل طراحی وب سایت مستقل وجود دارد که نمی توانید از پس آن بر بیایید، کمک بگیرید. یک CPA را استخدام کنید تا مالیات و حسابداری شما را انجام دهد، کلاس های آنلاینی را شرکت کنید و یا در دانشکده محلی خود در رشته حسابداری تجاری ثبت نام کنید و اطمینان حاصل کنید که یاد می گیرید چگونه پروسه نقدینگی را در تجارت خود اداره کنید.

بیشتر مردم شغل شما را درک نمی کنند
خیلی از مردم معنی مستقل کار کردن در منزل را نمی فهمند. البته توضیح دادن این شغل طراحی سایت مستقل به دیگران هم می تواند مشکل نیز باشد. اگر شغل شما طراحی وب سایت و یا مربوط به هنر خلاقیت باشد، دوستان و آشنایان شما کمتر این موضوع را متوجه می شوند.

آغاز و پایان هر کاری در طراحی وب سایت به دست شما است
شما رئیس خودتان هستید. زمانی که یک مشتری سایت عصبانی با شما تماس می گیرد، می توانید این اتفاق را کنترل کنید، نه اینکه تماس را به سرپرست خود ارجاع دهید.

موارد و وظایف دیگری نیز در شغل طراحی وب سایت مستقل وجود دارد که بر عهده شما می باشد. شما باید به تنهایی خود را بسط داده و پروژه های طراحی وب سایتی را بیابید. شما باید اطمینان حاصل کنید که صورتحساب ها در زمان موعد پرداخت می شوند. شما باید مطمئن باشید که قراردادها آماده و امضا شده هستند. شما باید با هر بخش از تجارت تان در ارتباط باشید و آن ها را کنترل کنید.

در کارهای خود نظم داشته باشید
حواس پرتی برای طراح وب سایت مستقل، یک دشمن بی رحم می باشد. این مورد در طراحی وب سایت مستقل نیاز به نظم شخصی دارد تا با این حواس پرتی ها مبارزه کنید. چه شما در یک کافی شاپ کار کنید و یا در منزل، فرقی ندارد، اجتناب از حواس پرتی ها یکی از بخش های مهم کاری هر روزتان می باشد.

قوانینی را برای خود وضع کنید: هر چقدر هم که هوای بیرون مطلوب باشد، سگم را به پیاده روی نمی برم، یا FACEBOOK خود را چک نمی کنم. این حواس پرتی های کوچک، زمان را از شما می گیرد و نمی گذارد که به طور مفید کار کنید.

مردم درباره کار شما دچار سوء تفاهم می شوند
متاسفانه مردم شغل طراحی وب سایت مستقل را بد تعبیر می کنند.

از جایی که درآمد شما دارای افت و خیز می باشد، خیلی سخت است تا برای بانک این امر را برای گرفتن وام خانه و یا ماشین، توضیح دهید. بهترین موردی که در این امر به شما کمک می کند همان موردی است که در شماره 2 توضیح دادیم: پس انداز، پس انداز، پس انداز.

هزینه ها ممکن است باعث زایل شدن سود و بهره شما شود
هزینه های مخفی طراحی وب سایت مستقل می تواند بسیار گران باشد. خیلی از طراحان وب سایت مستقل نیاز به تجهیزات برای شروع کار دارند، به این موضوع، هزینه های مالیاتی را نیز بیافزایید.

هر دلاری که درآمد زایی می کنید، برای خود شما نیست. به همین دلیل، من طراحی وب سایت مستقل را بعد از دانشگاه شروع کردم و به سرعت به آن پایان دادم، زیرا هزینه های این شغل برای من بسیار زیاد بود. از این رو بعد از چند سال تجربه روی برقراری تعادل میان هزینه ها و درآمد هایم، دوباره شروع به طراحی وب سایت مستقل نمودم.

شغلی است که می توانید به دلخواه انتخاب و به دلخواه آن را ترک کنید
رازی که در شغل طراحی سایت مستقل وجود دارد این است که طراحان مستقل وب سایت، آرزوی کار در شرکت را دارند و کارمندان شرکت طراحی وب سایت آرزوی شغل طراحی وب سایت مستقل را دارند.

این مورد می تواند به عنوان شغل پاره وقت و یا تمام وقت برای طراحان وب سایت محسوب شود. این راه خیلی هم آسان نیست، زیرا باید تجارت و نامی را برای خود در شغل طراحی وب سایتمستقل، فراهم آورید.

شغل طراحی وب سایت مستقل، شغلی است که به دلخواه می توانید انتخاب کنید. اگر این شغل را دوست دارید، به دنبال آن بروید، و اگر هم مخالف آن هستید، می توانید از این شغل صرفه نظر کنید. طراحی وب سایت مستقل برای هر کسی مناسب نیست.


قیمت ادوردز و تبلیغ در آن، addword ، چگونه میتوانیددر ادوردز تبلیغ دهید ، تعرفه تبلیغات درگوگل ، تبلیغات گوگل ادوردز ، blog ، فروش با تبلیغ در گوگل ، تبلیغات درگوگل ، ادوردز گوگل ، تبلیغات گوگلی شما با ما ، در google تبلیغ کنید ، تبلیغاتgoogle ، گوگل ادوردز چیست ، طراحی و توسعه وب ، سایت بسازید ، ساخت سریع سایت ، آموزش بهینه سازی سایت ، آموزش سئو ، سئو را آسان بیاموزید ، آموزش سئو کاری ، خرید پنل اس ام اس ، خرید پنل پیامک ، ارسال پیامک انبوه ، بالک اس ام اس ، سیستم ارسال اس ام اس ، سیستم ارسال اس ام اس ، خرید پیامک ، خرید پیامک تبلیغاتی ،
11-28-2016، 12:14 PM
پاسخ


موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آنچه در طراحی سایت آموزشگاه باید بدانید sitecode 0 11 دیروز، 12:02 AM
آخرین ارسال: sitecode
  آنچه در طراحی سایت آموزشگاه باید بدانید sitecode 0 8 04-29-2017، 11:59 PM
آخرین ارسال: sitecode
  راهکارهای کاهش هزینه طراحی وب سایت sitecode 0 8 04-29-2017، 11:58 PM
آخرین ارسال: sitecode
  آموزش طراحی سایت وردپرس sitecode 0 25 04-23-2017، 01:39 PM
آخرین ارسال: sitecode
  طراحی سایت چه مزایایی دارد؟ sharmin555 0 33 04-20-2017، 03:48 PM
آخرین ارسال: sharmin555
  اهمیت متا تگ در طراحی سایت پرشین حساب و نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری start11 0 54 04-20-2017، 02:41 PM
آخرین ارسال: start11
  ویژگی های بارز طراحی سایت هتل و مراکز اقامتی inten 0 34 04-17-2017، 10:02 AM
آخرین ارسال: inten
  طراحی سایت پت شاپ چیست sinak 0 37 04-16-2017، 10:00 PM
آخرین ارسال: sinak
  ویژگی های بارز طراحی سایت نمایشگاه ماشین inten 0 45 04-16-2017، 08:01 PM
آخرین ارسال: inten
  طراح سایت پرشین حساب و سایت نرم افزار crm باید چه نکاتی از سئو را رعایت کند؟ start11 0 71 04-16-2017، 04:10 PM
آخرین ارسال: start11

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان