irserv.ir

انجمن تخصصی ایران سرور

سرور آموزش ایران

آموزش های متنوع

ایران سرور
انجمن تخصصی

سئو سایت: تاثیر فوق العاده زنده بودن سایت در سئو
زمان کنونی: 12-13-2017، 07:06 AM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ramos
آخرین ارسال: ramos
پاسخ 1
بازدید 831

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
سئو سایت تاثیر فوق العاده زنده بودن در

سئو سایت: تاثیر فوق العاده زنده بودن سایت در سئو
عضو تازه ثبت نام شده انجمن
*
عضو تازه ثبت نام شده انجمن
ارسال‌ها: 12
تاریخ عضویت: Sep 2016
اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
جنسیت:
#1
سئو سایت: تاثیر فوق العاده زنده بودن سایت در سئو
سئو سایت: تاثیر فوق العاده زنده بودن سایت در سئو
 

 

زنده بودن سایت و اکتیو بودن سایت امری است که توسط بسیاری از وب مسترها با کم اهمیتی روبه رو می شوئ. اما باید گفت که زنده بودن و اکتیو بودن سایت در سئو اثرگذاری بسیار بالا دارد. افراد به دنبال سئو و از طریق آن ترافیک می باشند اما باید بگوییم که ابتدا داخل سایت و زنده بودن سایت را اجرا نمایید تا بتوانید در روند سئو سایت خود اثرگذارید بالا داشته باشید. در ادامه زنجیره ای که می تواند اعتبار داخلی سایت شما را در سئو سایت بیفزاید را خواهیم گفت.

 

،  آرایشگاه زنانه ،  اجاره اسپیس  ، قیمت اسپیس ، اسپیس ،  غرفه سازی اسپیس ، خرید vpn  ، iptv server ، چاپ و رایت سی دی ، سفر دبی ، تور دبی ، فروش لیزینگی خودرو ، فروش اقساطی خودرو ، فروش اقساطی خودرو ، فروش لیزینگی خودرو
 

 

محتوا در سئو سایت
محتوا در سئو سایت
تولید محتوا در زنده بودن سایت
 

اینکه می گوییم سایت زنده و اکتیو باشد یعنی چی! در واقع باید در یک جمله بگوییم که یعنی صفحات جدید را به سایت خود اضافه کنید یا همان تولید محتوا را در سایت خود داشته باشید. محتوای با کیفیت که مرتبط با کلمه کلیدی سایت شما است را تولید نمایید. در واقع محتوا یکی از المان های بسیار تاثیرگذار در روند سئو سایت می باشد. تمامی محتوای خود را حول کلمه کلیدی خود بسازید و کلمه کلیدی خود را در تمامی هدینگ ها و تیترهای داخلی داخلی تکرار نمایید. این امر به گوگل می فهماند که محوریت سایت شما در حول آن کلمه کلیدی است.

 

ترافیک سایت در سئو
ترافیک سایت در سئو
محتوا در افزایش ترافیک سایت
هدف اصلی محتوا و تولید محتوا جذب ترافیک می باشد. یعنی اینکه شما به واسط تولید محتوا هم محوریت سایت خود را به گوگل می فهمانید هم اینکه به واسط یافتن جایگاه در سئو سایت موجب افزایش دیده شدن لینک خود به واسط کلمات کلیدی مختلف می شوید. هر صفحه از سایت شما می تواند این فر صت را ایجاد کند که شما لینک خود را در موتور جستجو به نمایش بگذارید و کاربرانی را به سایت خود هدایت کنید.

نقش ترافیک در سئو سایت
 

ترافیک موجود در سایت می تواند به تقویت بازاریابی اینترنتی شما منجر شود هم اینکه می تواند به واسط ترافیکی که در سایت خود دارید اعتبار خود را در گوگل بیفزایید. یعنی اینکه زمانی که سایت شما ترافیک بالایی را در خود جایدهی نماید پس به گوگل می فهماند که سایت معتبری است و این رفتار اثرگذاری مثبت در سئو سایت خواهد داشت.
09-11-2016، 11:30 AM
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان