irserv.ir

انجمن تخصصی ایران سرور

سرور آموزش ایران

آموزش های متنوع

ایران سرور
انجمن تخصصی

بازاریابی اینترنتی به وسیله تولید محتوای بکر
زمان کنونی: 11-19-2017، 05:25 PM
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: minayekta833
آخرین ارسال: minayekta833
پاسخ 1
بازدید 808

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
بازاریابی اینترنتی به وسیله تولید محتوای بکر

بازاریابی اینترنتی به وسیله تولید محتوای بکر
کاربر نیمه فعال انجمن
**
کاربر  نیمه فعال انجمن
ارسال‌ها: 29
تاریخ عضویت: Sep 2015
اعتبار: 4
وضعیت : آفلاین
جنسیت:
#1
Star  بازاریابی اینترنتی به وسیله تولید محتوای بکر
‌‌‌‌
‌‌
مقاله های زیادی درباره نقش محتوا و مطلب ها در طراحی نگارش یافته است. در واقع خیلی دارای اهمیت است که محتوای تولیدی طراحی سایت شما، عکس ها و ویدئو هایی که در آن استفاده می کنید بکر و دارای کیفیت ممتازی باشند. در واقع کمیت مقاله ها و محتواهای طراحی سایت چندان دارای اهمیت نیست بلکه تولید مطالب و محتوای مفید و به دردبخور برای کاربرها و بازدیدکنندگان از سایت شما بیش از اندازه اهمیت دارد. این محتوای با کیفیت شماست که کاربران را در ساایت شما ماندگار خواهد کرد و آنها را ترغیب خواهد نمود تا دوباره به طراحی سایت شما سر بزنند و از مطالب آن استفاده کنند. جذب کاربر و بازدیدکننده و به موازات آن بازاریابی اینترنتی رابطه مستقیمی با تولید محتوای طراحی سایت شما دارد.
[عکس: Internet-marketing-by-producing-original-content.png]
اگر بازاریابی محتوای طراحی سایت شما براساس مفید بودن و مورد پسند بودن کاربران و بازدیدکنندگان تولید شود شما خواهید توانست در زمینه کاری و کسب و کاری خود به موفقیت های بی نظیری دست یابید. هدف از تولید محتوا ماندگار کردن کاربران و بازدیدکنندگان در طراحی سایت است. کاربران غالبا بوسیله موتورهای جستجو به طراحی سایت شما کشیده می شوند و بعد از مطالبعه مطالب شما با کار و زمینه فعالیت شما آشنایی می یابند و در این شیوه بازاریابی شما کالاها و سرویس های خدمات دهی تان را می توانید به طور غیرمستقیم برای کاربران و مراجعان به طراحی سایت تان معرفی کنید. توجه داشته باشید که محتوا و مطالب تولیدی شما نبایست مسقیم به سر وقت تبلیغ محصولات و خدمات کسب و کارتان برود بلکه بایست این کار را به صورت غیرمستقیم انجام دهید و در متن های تولیدی تان سعی نکنید محصول تان را تبلیغ کنید.
به منظور تولید و پدید آوردن محتوا در جهت بازاریابی می توانید از مطلب و نوشته، عکس های مختلف مرتبط با مطلب و محتوا، فیلم و آهنگ و هر وسیله دیگری که در موازات مطلب باشد بهره بگیرید، چیزی که پراهمیت است چگونگی شناساندن خودتان و کالاها و خدمات تان در ادامه آشنایی کاربر با طراحی سایت شماست.
به منظور فروش کالاها و خدمات تان نخست باید در مشتری و بازدیدکننده اعتماد ایجاد کنید. به طوری که مشتری شما وارد طراحی وب سایت تان شود و مطلب های سودمند و به دردبخور را مربوط به عرصه شغلی مورد نظر و همینطور نیازمندی های اش پیدا نماید، در این صورت است که نخستین مرحله پدید آوردن راه ارتباطی طی شده است. در واقع با مراجعه کاربر به طراحی سایت و مشاهده و مطالعه محتوا و مطلب های با کبفبت، این احساس در بازدیدکننده به وجود خواهد آمد که این وب سایت این زمینه شغلی را به درستی درک کرده است.
تلاش کنید محتوای طراحی سایت تان همه نکته های کسب و کارتان را در بر گرفته باشد تا همه خواسته های  اطلاعاتی بازدیدکننده و مشتری را رفع نماید و حتما ضروری نمی باشد برای مشتری و بازدیدکننده برای رفع نمودن خواسته اطلاعاتی اش در باره کسب و کار شما از سایت بیرون برود. در واقع سایت را باید به محلی برای ارائه اطلاعات اساسی و پایه ای شغل تان بدل کنید و هر چه در این مسیر زیاد کوشش کنید موفقیت بیشتری نیز به دست خواهید آورد. نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که کیفیت محتوای تولیدی طراحی سایت شما بالا باشد نه کمیت آن.  آنچه اهمیت دارد این است که مطلب مورد نظر را به صورت کامل پوشش بدهید و در عرضه محتواهای خود، برند تان را نیز لحاظ نمایید.
 
بازاریابی اینترنتی به وسیله ایجاد محتوا و مطالب با کیفیت را باید خیلی دقیق سامان بدهید. ایجاد محتوا باید بر پایه خواسته ها و نیاز های بازدیدکنندگان و کاربران تان و تنها درباره شغل و کسب و کارتان تولید شوند. از ارائه محتوای پر بازدید در سایت که ربطی به کسب و کارتان ندارد اجتناب کنید و تنها محتوای مورد پسند و نیاز بازدیدکنندگان را با توجه به زمینه فعالیتی طراحی سایت تان تولید و عرضه کنید. هر چه محتوای طراحی سایت تان کامل تر لحاظ شود اثرگذاری زیادی در موفق شدن مقاله تان در سئو سایت و بهینه سازی سایت خواهد داشت و در واقع زمانی که کاربر در سایت شما سپری می کند را بیشتر خواهد کرد که این کار اثر خیلی زیادی در موفقیت کسب و کارتان و طراحی سایت تان برای شما به ارمغان خواهد آورد. به منظور دارا بودن روش بازاریابی محتوای اصولی و استاندارد و هماهنگ با الگوریتم های موتورهای جستجو باید این سه نکته را در تولید محتوا لحاظ نمایید:
 
محتوا باید در ارتباط با زمینه فعالیت وب سایت به موازات کسب و کارتان باشد.
محتوا باید دارای کیفیت باشد و بتواند موضوع را به طور کامل تبیین کند و به راحتی با مخاطب ارتباط برقرا نماید.
محتوا باید به صورت منظم و مرتب در زمان های معینی در طراحی سایت گذاشته شود.
فرآیند تولید محتوا باید همیشگی و بخشی از برنامه های طراحی سایت تان باشد. می توانید این فرآیند را دو و یا سه روز در هفته اجرایی کنید. همانگونه که گفته شد توجه کنید که از کیفیت محتوا و مطالب خود نکاهید و جای آن را با مطالب بی کیفیت و زیاد پر ننمایید و در حالتی که وقت مناسبی ندارید هفته ای یک مطلب تولید کنید ولی تن به مطالب کمی و بی کیفیت ندهید. در واقع با دنباله دار بودن این کار شما به نتیجه خوبی دست خواهید یافت. حتی هنگامی که شما مشتریان مناسبی دارید این کار را باید ادامه بدهید و توجه کنید که با همان زمان بندی سابق حتی با سرعت زیاد انجام دهید.
نکته ای که باید بدان دقت کنید این است که مراعات اصل ها و قاعده های بهینه سازی سایت و سئو سایت در عملیاتی کردن طراحی سایت، هزینه های مرتبط با بازاریابی اینترنتی تان را کاهش خواهد داد و در نتیجه در طراحی سایت تان خیلی دقت کنید تا سایت استانداردهای بهینه سازی سایت را دارا باشد.

طراحی سایت
05-15-2016، 01:28 PM
پاسخ


موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  5 راه موثر ترکیب بازاریابی محتوا و سئو chemistry21 0 24 11-07-2017، 08:52 PM
آخرین ارسال: chemistry21
  تبریز پیشرو در کسب وکار های اینترنتی amiraliranjbarpur 0 28 10-26-2017، 09:49 AM
آخرین ارسال: amiraliranjbarpur
  تولید دستگاه بسته بندی mobin19 0 36 10-04-2017، 01:23 PM
آخرین ارسال: mobin19
  خط تولید ناگت alirezarad 0 48 09-11-2017، 08:01 PM
آخرین ارسال: alirezarad
  خط تولید پیراشکی alirezarad 0 51 09-11-2017، 07:59 PM
آخرین ارسال: alirezarad
  تولید قالب بتن masuumeh 0 62 09-05-2017، 11:12 AM
آخرین ارسال: masuumeh
  علت موفقیت طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ooma1372alizadeh 0 77 08-30-2017، 07:25 PM
آخرین ارسال: ooma1372alizadeh
  تولید قالب بتن mobin19 0 106 07-29-2017، 10:39 AM
آخرین ارسال: mobin19
  بازاریابی اینترنتی tazeha 0 135 05-17-2017، 09:52 AM
آخرین ارسال: tazeha
  بازاریابی اینترنتی tazeha 0 133 05-14-2017، 10:25 AM
آخرین ارسال: tazeha

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان